Спецпроєкти

Більшість європейців упевнена в перемозі України у війні – опитування


Більшість європейців вірять, що Україна переможе у війні проти росії. Про це йдеться в результатах опитування eupinions.

Найбільше упевнених у перемозі України в Польщі (81%), Нідерландах (68%), Франції (65%). Менше вірять, що перемога України настане з високою вірогідністю, в Німеччині (55%) та Італії (51%).

Опитування eupinions

Також значна частина опитуваних – 68% – погоджуються з твердженням, що повномасштабне вторгнення в Україну є нападом на Європу загалом.

Опитування eupinions

Крім того, більшість європейців вважають, що українці борються за спільні цінності та інтереси Європи. Найбільше людей поділяють таку думку у Польщі (72%) та Іспанії (71%).

Опитування eupinions

Так саме опитувані підтримують твердження, що рішення про початок мирних переговорів має ухвалювати саме Україна: з цим погоджуються 75% респондентів.

Опитування eupinions

66% європейців вважають росію винною у війні. Близько 13% кажуть, що не знають винного, ще 11% звинувачують США, 5% вказують на НАТО і така ж кількість респондентів вбачають провину в Україні.

Опитування eupinions

Опитування eupinions

В опитуванні, проведеному в грудні 2022 року, взяли участь майже 13 300 громадян ЄС у Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі та Іспанії.

Раніше ми публікували результати іншого опитування – скільки українців вірять в перемогу у війні проти росії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь