Спецпроєкти

Meta Verified: У Facebook та Instagram планують впровадити платні сині галочки за $12 на місяць


Meta тестує платну верифікацію для Instagram та Facebook за $11,99 на місяць у форматі веб-версії та $14,99 на мобільних пристроях. Про це повідомляє видання The Verge. 

Подробиці 

Акаунт «Meta Verified» надасть користувачам верифіковану галочку, підвищену видимість на платформах та пріоритетну підтримку клієнтів, повідомив генеральний директор Марк Цукерберг. 

«Цього тижня ми починаємо впроваджувати Meta Verified – послугу підписки, яка дозволяє підтвердити свій обліковий запис за допомогою посвідчення особи, отримати синій бейдж, додатковий захист від акаунтів, які видають себе за вас, а також прямий доступ до служби підтримки. Ця нова функція спрямована на підвищення автентичності та безпеки наших сервісів», – написав Цукерберг. 

Для реєстрації у Meta Verified:

 

  • треба бути не молодше 18 років та мати документ, що підтверджує особистість, що відповідає імені та фотографії в акаунтах Facebook або Instagram.

Крім того, користувачі, які підпишуться на сервіс, отримають ексклюзивні наклейки для Stories і Reels, а також 100 безкоштовних зірок на місяць або цифрову валюту, яку можна використовувати у Facebook. 

Мета зазначає – компанії поки що не можуть подавати заявки на отримання галочки Meta Verified. Також не можна змінити назву свого профілю, ім’я користувача, дату народження або фотографію профілю, не пройшовши процес верифікації заново.

Цього тижня ця функція буде запущена в Австралії та Новій Зеландії, а незабаром з’явиться в інших країнах.

Раніше ми повідомляли, що у Twitter знову з’явилася платна верифікація, яка по-різному коштуватиме для користувачів iOS та Android. 

У попередньому матеріалі ми розповідали, що У Instagram зʼявиться можливість створення каналів,  де автори зможуть спілкуватися і обмінюватись контентом зі спільнотами. Марк Цукерберг анонсував це у Instagram з власного каналу Meta.  

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь