Спецпроєкти

Twitter стане першою соціальною мережею, що дозволить рекламу канабісу в США


Twitter став першою соціальною платформою, яка дозволила виробникам канабісу рекламувати свої бренди та продукцію у США. Про це повідомляє агенція Reuters. 

Подробиці 

У Twitter заявили, що дозволять рекламу компаніям виробникам канабісу за умови  володіння належної ліцензії та цільової аудиторії старше 21-го року.

Компанія Trulieve Cannabis Corp вчора, 15 лютого, вже запустила першу кампанію у мережі.

«Ця зміна свідчить про зростаюче визнання канабісу як категорії здорового способу життя, і ми сподіваємося, що воно послужить каталізатором для інших платформ соціальних мереж, які наслідуватимуть їхній приклад», – зазначила Кейт Лінч із Curaleaf, найбільшої компанії з виробництва канабісу.

У свою чергу Facebook, Instagram і TikTok дотримуються «політики заборони реклами канабісу», тому що марихуана залишається незаконною на федеральному рівні. 

Раніше ми повідомляли, що Twitter втратив 70% рекламодавців у грудні 2022-го року та щоденний прибуток компанії впав на 40%.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Ілон Маск заявив – кінець 2023 року буде «вдалим часом», аби знайти нового керівника компанії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь