Спецпроєкти

«Нескорені. Велика книга сміливості»: стартував продаж видання про події війни – кошти з продажів підуть на відбудову України


Агенція Green Penguin та анімаційне видавництво Books & Cartoons спільно з платформою UNITED24 випускає лімітований наклад видання «Нескорені. Велика книга сміливості». Продаж лімітованого тиражу стартував 14 квітня. 

Подробиці 

«Нескорені. Велика книга сміливості» – це ілюстроване видання, присвячене війні росії проти України.

Команда авторів агенції Green Penguin та анімаційного видавництва Books & Cartoons зібрали понад 500 фактів про події, що відбувалися в Україні з 24 лютого 2022 року.

«Історія війни не завершена, ми досі її пишемо. Проте віримо, що спільними зусиллями створимо нові розділи — про перемогу та відбудову», – розповів координатор проєкту Сергій Клейменов.

Лімітований наклад можна придбати на платформі Made with bravery, що підтримує українських виробників та відбудову міст України. 

Ціна видання – 2000 гривень. Весь прибуток від продажу кожного примірника буде переказано через платформу UNITED24 на відбудову 18 будинків Київщини, які постраждали від російської окупації. 

Кожен, хто придбає видання, щотижня автоматично братиме участь у розіграші книжки з підписом визначного українського діяча.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що на платформі Kickstarter стартував великий збір на видання книги «Нескорені. Велика книга Сміливості» англійською мовою.

Раніше ми повідомляли, що книжка «Ukraїner. Країна зсередини» очолила топ продажів на Amazon у категорії Hot New Releases in History of Ukraine.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь