Спецпроєкти

Одеський кінофестиваль повертається в Україну: він відбудеться у двух містах


14-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться 19-26 серпня 2023 року, розпочинає прийом фільмів на участь у конкурсних програмах, йдеться на сайті події. 

Подробиці 

Через початок повномасштабного вторгення кінофестиваль був змушений переїхати за кордон. Однак цьогоріч він повертається та пройде у одночасно у Чернівцях та Одесі.

«Сьогоднішні реалії змушують оперативно реагувати на обставини, в яких ми опинились. З огляду на безпеку глядачів та гостей, цьогоріч ми вирішили провести частину 14-й ОМКФ в новій для нас локації – у Чернівцях», – зазначила генеральна директорка фестивалю Анна Мачух.

Покази конкурсних програм фестивалю та заходи відбудуться у Чернівцях у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука, а покази ретроспективних та спеціальних програм пройдуть в Одесі.

Організатори оголосили про початок прийому заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм – податися можна до 1 червня. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму на сайті кінофестивалю.

До участі у Міжнародній конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні європейські фільми всіх жанрів, виробництво завершили у 2022-2023 рр.

До Національної конкурсної програми допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких завершили у 2022-2023 рр.

Раніше ми повідомляли, що Одеський міжнародний кінофестиваль анонсував місяць європейського кіно.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь