Спецпроєкти

«Концентрація волі»: у Києві презентують арт-проєкт у трьох локаціях


У столиці і відбудеться масштабний арт-проєкт «Концентрація волі» у рамках платформи «Новітні спрямування», який покажуть в Інституті проблем сучасного мистецтва, М17 та Національній академії мистецтв України. 

Подробиці 

Мета арт-проєкту – продемонструвати стійкість та волю українців у війні за допомогою сучасного мистецтва:  воєнних плакатів, об’єктів стріт-арту, фотографій, відео,  живопису, інсталяцій. 

Відкриття першої локації відбудеться 11 травня в Інституті проблем сучасного мистецтва. Кожний виставковий простір матиме свій склад учасників та окрему експозицію. 

Загалом в проєкті беруть участь понад 60 художників/-ць: Назар Білик, Андрій Блудов, Олена Бу Шдід, Omnia Voivat, Світлана Гавриленко, Володимир Гончаренко, Ігор Гусєв, Юрій Денисенков, Марія Довганик, Андрій Дудченко, Ольга Заремба, Єгор Зігура, Гамлет Зіньківський, Олексій Золотар, Сергій Захаров, Олена Каленик, Олександр Клименко, Ганна Криволап, Катерина Лісова, Антон Логов та інші. 

Вхід – безоплатний. Детальніше про подію можна дізнатись за посиланням.

Раніше ми розповідали, що у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрили інтерактивну просвітницьку виставку «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь