Спецпроєкти

Рухайся своїм Києвом: Uklon та «Капітан Київ» підготували 10 автомобільних маршрутів столицею


До Дня міста онлайн-сервіс виклику авто Uklon та агенція креативних екскурсій «Капітан Київ» підготували автогайд «Рухайся своїм Києвом». 

Подробиці 

«Рухайся своїм Києвом» – це 10 автомобільних маршрутів різними вулицями та районами Києва, якими можна насолоджуватися прямо під час поїздки.

Маршрути підійдуть і для самостійного ознайомлення з визначними пам’ятками столиці. 

  • Хрещатик та Володимирський узвіз

Від найстарішого ринку та старої частини Хрещатика через гармонійний архітектурний ансамбль до Монументу Незалежності на Майдані і Європейської площі, повз пагорбів з Аркою свободи, повз Філармонію вниз Володимирським узвозом, з видом на панораму Дніпра та Подолу.

  • Бульвар Тараса Шевченка та Берестейський проспект

Найдовша в Україні тополина алея, музей Шевченка та Університет, Володимирський собор, оранжереї Ботанічного саду Фоміна з 205-річною пальмою, і далі проспектом – Політех, Зоопарк, кіностудія Довженка з найбільшим в Європі знімальним павільйоном.

  •  Володимирська вулиця 

Від парку Шевченка та міста сучасного до Києва давнього, часів Володимира та Ярослава. Вздовж Університету та Оперного театру до стародавніх Золотих воріт, скверу зі старим фонтаном Термена та Софіївської площі, перетнути «вісь тисячоліть» між Софійським та Михайлівським соборами і далі, вже найстарішою вулицею Києва до Андріївської церкви.

  • Вулиця Євгена Чикаленка (колишня Пушкінська)

Найзатишніша вулиця Києва з майже повністю збереженою старою забудовою. Проїхати повз будинки кінця 19 сторіччя, готель «Прем’єр-палас» та театр імені Лесі Українки до арки.

  • Набережна Дніпра

Промчати Набережною від Поштової площі до моста Патона, милуючись панорамою Лівого берега, Трухановим островом та Парковим мостом, повз станцію метро «Дніпро» до пам’ятника засновникам Києва.

Ознайомитися із повним переліком маршрутів, які підходять для автомобільної прогулянки Києвом, можна на сайті «Капітан Київ» або за посиланням.

Середня вартість поїздки в Uklon по кожному із маршрутів становить 150-250 гривень.

Раніше ми розповідали, що Uklon запустив клас авто для людей з інвалідністю.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь