Спецпроєкти

З 1 вересня на Антоновича запрацює книгарня Readeat: подробиці


Співзасновник Concert.ua Дмитро Феліксов відкриває у Києві книгарню Readeat. Це двоповерховий простір на 460 кв.м, що об’єднає книгарню, кав’ярню, а також івент-простір — для книжкових читань, творчих вечорів та інших заходів, йдеться в пресрелізі.

На момент відкриття у Readeat представлено понад 8000 найменувань книжок різноманітних жанрів: від сучасної української прози та поезії до зарубіжної класики, професійної літератури та коміксів. Крім того, в магазині буде представлений великий асортимент вінілу — близько 1000 платівок. 

В івент-простірі презентуватимуть новинки від українських видавництв, також там планують проводити зустрічі з авторами, книжкові клуби, читання для дітей різного віку, вечори з живою музикою. У кав’ярні подаватимуть каву, десерти та вина від українського виробника. 

01/5

«Наша глобальна місія — популяризувати читання в Україні, зробити його так само привабливим та захопливим як кіно та музика. Я закоханий у книги і хочу, щоб якомога більше людей закохалися в них теж. І з цим допоможе Readeat — сервіс, що занурить у цей роман, до якого хочеться повертатися знову і знову», — зазначає Феліксов. 

Разом з фізичною книгарнею запускається сайт Readeat.com На ньому будуть представлені ті ж тайтли, що й в магазині, з цінами від видавництв. Мета, за словами представників книгарні — зробити повноцінне книжкове ком’юніті: з плейлистами, дискусіями та рейтингами, по аналогії з Goodreads та Spotify. 

Відкриття книгарні

Readeat відкривається 1 вересня за адресою вул. Антоновича, 50. Напередодні, 30 серпня, команда проведе першу зустріч з учасниками ринку — і запрошує приєднатися до «тестового відкриття» видавців, книгарів, письменників, книжкових блогерів та критиків, щоб ті першими побачили нову книгарню й могли поставити свої запитання безпосередньо її засновнику. 

Раніше ми повідомляли, що головною редакторкою сайту нової книгарні має стати засновниця bit.ua Тетяна Гриньова. Втім, нещодавно Дмитро Феліксов повідомив – Тетяна не працюватиме на цій посаді.

«Причина в ритмі, в кількості задач і відповідальності, з якою впоратись важко, враховуючи, що вона не знаходиться в Україні. Вона впоралась з всіма процесами по технічному запуску, але далі її сил на такий ритм не вистачить», – прокоментував він.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь