Спецпроєкти

«Україна без сміття» відкрила першу в країні кав’ярню на станції сортування


«Україна без сміття» відкрила кав’ярню на території сортувальної станції в Києві.

«“Україна без сміття” продовжує спростовувати стереотип, що пункти прийому вторсировини — брудні, неохайні, небезпечні і некрасиві. Так народилась ідея відкриття першої кав’ярні на станції сортування. Тепер у наших відвідувачів є можливість порадувати себе якісною кавою після виконання важливої справи — сортування, або подякувати нашим працівникам (консультантам, сортувальникам) за їхню роботу,  пригостивши їх кавою», – коментують відкриття в організації.

Більше про кав’ярню

Це приміщення у стилі лофт, яке об’єднує кав’ярню та крамницю екотоварів NOWASTE_SHOP. Потрапити всередину можна через станцію сортування, де приймаються відходи понад 50 видів, і з вулиці (там є маленька тераса з гігантським півником).

В асортименті – кава від 35 (еспресо) до 85 (флет вайт) грн на звичайному або рослинному молоці, фільтр-кава, матча (55 грн), какао (45-60 грн), чай (35 грн). Також можна придбати сендвічі, веганські батончики, солодкі горішки, тістечка. За напій у свою чашку можна отримати 5 грн знижки на будь-що з меню. 

Заклад і станція є pet friendly.

Про відкриття

Під час першого робочого дня кав’ярні відкрили благодійну Монобанку. Зібрані кошти передадуть на закупівлю корму для хвостиків з притулку «Сіріус». Підтримати тварин можна за посиланням на банку або за номером картки банки 5375 4112 0909 1540З.

Також 21 по 28 жовтня для відвідувачів кав’ярні триває розіграш. Серед призів від УБС та партнерів – органічна пастила Brancho, косметичні засоби Ptashkin Sad та ANVI, свічки з ароматом українських міст Rekava, безпечна побутова хімія Delamark, Матча Haiku Drinks, вощанки UF.Bee, контейнери для сортування від NoWasteShop. 

Щоб взяти участь у мегарозіграші від УБС, треба купити каву/матча/какао/чай, сфотографувати напій (або себе із ним) в просторі кавʼярні, опублікувати сторіс/допис з відміткою @nowasteukraine @nowaste_shop і хештегом #УБСкава. 

Імена 10 переможців опублікують 30 жовтня на сторінці @nowasteukraine в Інстаграм сторіс.

Адреса кав’ярні: Київ, вул. Саперно-Слобідська, 25

Раніше ми повідомляли, що «Україна без сміття» оголосила релонч бренду. Відтепер УБС – соціальне підприємництво.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь