Спецпроєкти

У Києві проведуть виставку фотографій поета та військового Максима Кривцова

22 січня о 18:30 у Squat 17b відкриється виставка «Далі: Я поверну собі своє життя», присвячена пам’яті поета й військового Максима Кривцова. Виставка складатиметься з 24 фоторобіт Максима і буде доповнена його поезіями.

Відкриття приурочать до дня народження поета і захисника. Під час події друзі та близька Максима читатимуть його поезію зі збірки «Вірші з бійниці».

«22 січня Максим мав святкувати день народження — на нулі чи в колі близьких. Хоч Росія забрала його життя, але друг “Далі” мав те, що неможливо вбити. Рукописи й світлини, відскановані знімки, переписані руками й опубліковані в соцмережах, перечитані уважними очима вірші на сторінках книги. Весь цей доробок промовляє — “Я поверну собі своє життя”», — каже співзасновниця культурного проєкту Squat 17b та кураторка виставки Дар’я Криж.

Фото: Squat 17b

Побачити світлини можна до 3 лютого 2024 року.

Відкриття виставки: 22 січня, 18:30
Адреса: Squat 17b (вул. Терещенківська, 17 Б)

Усі роботи, а також листівки з ілюстраціями українських художників і художниць можна буде придбати. Виручені з продажу робіт кошти передадуть на збереження пам’яті про Максима Кривцова.

Раніше ми повідомляли, що видавництво «Наш Формат» власним коштом випускає другий наклад збірки поезій «Вірші з бійниці». Увесь прибуток від продажу книжки порівну поділять між родиною Максима та ГО «Реформація» на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь