Спецпроєкти

9 крутих, але недооцінених українських музикантів: версія гурту YUKO


Раніше ми вже збирали українських артистів, про яких не говорять музичні медіа (або ж зовсім трошки), але у яких є армія фанатів і мільйонні (іноді майже) перегляди на youtube. Та розбиралися, чи зможуть вони стати зірками хоча б у масштабах країни (та чи треба це їм).

А сьогодні починаємо нову рубрику – відомі українські музиканти будуть розповідати про менш відомих колег, які незаслужено обділені увагою широких мас. Першими про нові голоси, які має послухати кожен українець, розповідають учасники відбору на Євробачення-2019, автори кращого українського альбому минулого року фолк-електронний дует YUKO. А за посиланням можна прочитати наше минулорічне інтерв’ю з музикантами.

Стас Корольов

Kurs Valut

Рівню іронії і музичного смаку Жені Гордєєва можна тільки позаздрити.

John Object

Один з кращих українських електронних продюсерів.

Jonathan Livingston

Нове ім’я з-під даху Masterskaya.

YEYO

Не те, щоб молоді, але вже точно недооцінені.

Vegeterian Sisters

Ще одне відкриття Masterskaya.

Юлія Юріна

DAKOOKA

З українських артистів дуже люблю DAKOOKA і її меланхолійний сінті поп. Коли у мене настрій порефлексувати або безтурботно співати і танцювати, вибираю її треки і останній альбом Луни, для мене це найкраща дівчача кампанія.

Wwwaaavvveee

З нових молодих імен пораджу ознайомитися з артистом Wwwaaavvveee, цей юний хлопчина знає толк у продакшені і створенні треків, а як він виступає наживо! Таке відчуття, що він не артист, а вже движує на великій сцені кілька років.

Стасік

Дуже помітна і епатажна для мене Стасік. Слухаючи її музику, дивлячись на її посил, ти відчуваєш досить великий спектр різних емоцій. Але вона чіпляє тебе з першого погляду, точніше не чіпляє, а впивається, і міцно впевнено тримає.

YEYO

Не припиню говорити, що український гурт YEYO (её), на даний момент, залишається найбільш недооціненою групою нашого шоу-бізнесу. Неймовірні тексти, енергетика, бездоганний вокал Каті Офліян і улюблений барабанщик Ігорюня Бірюченко. Для мене досі є загадкою, чому їхні треки не звучать з кожного чайника.

Koloah та Julinoza

Також, з останнього, у мене просто на репіті варто коллаба Koloah і Julinoza – Нiч перша. Така крута музика і голос, що я не перестаю муркотіти собі під ніс вже котрий тиждень.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь