Спецпроєкти

Коли відстань не проблема: 7 практичних порад для віртуального сексу


Cyber sex — вислів, що використовується у розмовній англійській для опису віртуальних сексуальних контактів. Усім відомий секстинг також входить у це поняття. 

Часто секс асоціюється безпосередньо з проникненням, що, звісно, цілком логічно, але насправді необов’язково. Аби відчути близькість та збудження, можна використовувати безліч інших методів. Якщо, наприклад, ваш партнер/-ка далеко від вас, зовсім не варто відмовляти собі в задоволенні. Яким може бути віртуальний секс і як зробити його насправді приємним — у матеріалі. 

Які бувають різновиди віртуального сексу?

Загалом усі дії інтимного характеру, що можуть викликати збудження у вас та/або  вашого партнера/-ки, слід вважати віртом. До речі, далека відстань — зовсім необов’язкова умова. Пікантне повідомлення може підняти настрій просто серед дня, якщо ви на роботі, наприклад. Або якщо ви познайомились у дейтинг-застосунку з певною метою (ONS, наприклад). Обмін інтимними фотографіями — це також форма вірту. 

Але не тільки фотографії створюють відчуття близькости. Відеодзвінок якнайкраще допоможе в ситуації, коли ви далеко одне від одного. 

До речі, є чимало сайтів для пошуку партнерів/-рок для віртуального сексу. Тут варто детально перевіряти політику конфіденційности сайту. Якщо ви маєте знайомих, які вже користувалися такими ресурсами, то можна попросити поради в них. 

Ще до створення тіндеру, смартфонів та інших сучасних способів знайомств існував такий різновид вірту, як секс по телефону. Але навіть якщо ті часи давно минули, все ще можна використати свій телефон та спробувати dirty talks (ми вже, до речі, з’ясували, чому розмови можуть збуджувати так само, як і дотики). 

Віртуальний секс має одну спільну особливість з традиційним контактом — різноманіття видів. Ви можете обрати саме той, що подобається вам, той, що може задіяти саме ваші ерогенні зони (для візуалів — це очі, а комусь, навпаки, більше сподобаються слова та можливість використати свою фантазію). 

Практичні поради

Перша і головна порада — подбати про безпеку

Кожен різновид віртуального сексу несе певні ризики. У часи діджиталізації та постійного обміну даних зберегти конфіденційність надзвичайно важливо. Якщо ви вирішили спробувати вірт із коханою людиною, швидше від усього, ви довіряєте йому або їй. Так само ця людина очікує, що може довірити вам. 

Якщо ж ви просто хочете спробувати вірт із незнайомцем/-кою або з партнером/-кою, з яким/-ою у вас немає стосунків, краще дотримуватися певних рекомендацій. Якщо ви вирішили використати спеціальний сайт, спочатку доведеться зареєструватися. Краще створити для цього окрему електронну адресу. Тут ви можете створити будь-яке ім’я, нік, псевдонім. Краще не показувати обличчя. Якщо ви познайомилися з кимось на такому сайті, не варто обмінюватися будь-якою контактною інформацією. Зазвичай такі контакти приховуються. Цей різновид вірту має найбільшу кількість ризиків і, мабуть, найбільш незвичайний. 

Якщо ваш партнер/-рка — конкретна людина, з якою ви, наприклад, познайомилися в дейтинг-сервісі та не маєте стосунків, також варто пам’ятати про деякі правила. У цієї людини, скоріше за все, вже є ваш контакт. Краще утриматися від демонстрації обличчя на відео та фото. 

Це найкращий час для того, щоб спробувати іграшки 

Вірт – чудова нагода використати сексдевайси, незалежно від того, користувалися ви ними раніше чи ні. Виробники девайсів, як ніхто інший, знають, як створити відчуття близькости між людьми, які зараз не разом. Є безліч іграшок на дистанційному керуванні (це чудовий вибір для вірту). Один такий девайс ми вже протестували. Безліч вражень та оргазм гарантовано. 

До речі, інший відомий виробник сексдевайсів, Svakom, вирішив не зупинятися на звичайних іграшках і створив вібратор, який є одночасно селфі-палкою та має вбудовану камеру. Вартість, звісно, відповідна, але якщо є бажання, то чому б ні?

Деякі іграшки надають можливість одночасно розмовляти по відео й обмінюватися повідомленнями з партнером/-кою. Виробники створюють власні застосунки, що, до речі, гарантує конфіденційність. Ви можете повністю синхронізувати свої іграшки так, що обоє будете відчувати ті самі дотики/вібрації/тощо. 

Тут можна поєднати одразу декілька сексуальних взаємодій: іграшка дарує фізичне задоволення, розмови допомагають налаштуватись емоційно. 

Грайте в ігри 

Окрім сексдевайсів, є ще цікаві ігри, наприклад, застосунок Desire (App Store, Google Play). Тут ви можете ставити одне одному інтимні завдання та виконувати їх. Для цього потрібен лише ваш смартфон. 

Навіть без спеціальних застосунків можна придумати власні ігри та правила до них. Наприклад, вигадати завдання одне для одного та по черзі їх виконувати. 

Створіть спеціальні електронні адреси для вас обох

Якщо месенджер здається занадто нудним та звичайним, можна згадати про електронні пошти. Наприклад, створіть скриньки, які будете використовувати тільки для інтимного листування. 

Тут можна повністю проявити свою фантазію та спробувати себе в ролі письменника. Це можуть бути невеликі розповіді, в яких ви можете зобразити себе та партнера/-рку як головних героїв. 

Цей різновид вірту підійде тим, хто не хоче показувати обличчя, користуватися сайтами, застосунками. В якомусь сенсі він найбільш романтичний, може, навіть традиційний. Та все ж може викликати безліч почуттів. 

Використовуйте емоджі, стікери, гіфки

Якщо ви ще не готові до відео і вирішили спробувати обмін повідомленнями, чудово допомагають передавати свої емоції емоджі та стікери. Якщо, наприклад, інша людина сказала вам щось, що викликало у вас збудження або інші пікантні відчуття, але ви поки що соромитеся написати про це прямо, застосовуйте емоджі, наприклад. Іноді текст не може передати всі наші почуття та емоції. Також чудово підійдуть гіфки. З ними ви можете навіть зобразити свої власні бажання. Необов’язково показувати власне тіло та обличчя, якщо ви до цього не готові. Пам’ятайте про власний комфорт, не робіть того, чого б вам не хотілося. 

Не забувайте про прелюдію 

Прелюдія надзвичайно важлива під час сексу як у реальному житті, так і під час вірту. Це те, що стає причиною збудження та наштовхує нас на пікантні думки. Можна натякнути партнеру/-ці на ваш настрій, надіславши провокативну світлину або повідомлення, яке закінчується на найцікавішому місці, або голосове повідомлення, де ви починаєте розповідати про свої інтимні фантазії, але теж зупиняєтесь, не закінчивши історію… Такі деталі створюють сексуальну напругу, викликають інтерес. Очікування також посилює збудження. 

Подивіться порно разом

Якщо ви не готові знімати та надсилати власне відео або якщо ви вже це робили, спробуйте подивитись порно разом. Ви можете обрати саме те відео, що подобається вам обом, тим самим дізнавшись про ваші  вподобання. Спробуйте під час перегляду говорити одне з одним по телефону або навіть по відеозв’язку. Розуміння того, що ваш партнер/-ка в той самий час, що й ви, дивиться інтимне відео, викликає неабияке збудження, а ваші розмови лише його посилять.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь