Спецпроєкти

Sevdaliza у Києві: 15 травня співачка представить новий альбом у Bel Etage


15 травня нідерландська співачка іранського походження Sevdaliza представить новий альбом Shabrang у київському Bel Etage.

Це другий альбом виконавиці після випуску її дебютного альбому ISON 2017 року. Альбом з 15 треків вийшов  сьогодні, 28 серпня, та доступний на всіх музичних платформах.

Чому присвячено альбом?

Shabrang став втіленням процесу відновлення сили після багатьох років, проведених у фізичному та емоційному безладі.

Наратив Shabrang – це подорож до самопізнання, любови до себе та здобуття миру серед хаосу, який нас оточує. Причому хаос для нідерландської співачки не є злом – сам він у деякі моменти спонукає втілювати ідеї в життя та допомагає зцілитися через колективну свідомість.

Sevdaliza
Цей альбом показує, що для мене сутність усього – це любов. Це глибокий лист самій собі, моя власна Біблія, яку я повинна написати, щоб довіряти собі і вірити в життя.

Sevdaliza постійно експериментує зі звучанням. Вона не дотримується одного музичного жанру, створюючи власний стиль з елементами альтернативної електроніки, інді, тріп-хопу, альтернативного R&B та авангарду. Цей альбом також не став винятком: музика на межі відчаю та катарсису, яку не можна віднести до жодного стилю, – і від цього вона аж ніяк не стає гірша, навіть навпаки.

26 серпня співачка представила кліп на трек «Habibi», який сама зрежисувала:

Співачка приїде з концертом в Україну вже вдруге – вона була серед хедлайнерів на Hedonism Festival у 2017 році.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь