Спецпроєкти

У Китаї штрафуватимуть за недоїдену їжу в кафе або ресторані


Парламент Китаю ухвалив законопроєкт, який боротиметься з перевитратами їжі.

Про це пише Xinhua.

Про що йдеться в законі?

У Китаї щодня викидається 50 тонн харчових відходів. Новий законопроєкт має боротися з перевитратами їжі, зокрема, це стосується кафе та ресторанів. За законом, ресторатори повинні нагадувати своїм гостям про норму порції й не заохочувати робити надто великі замовлення.

Як зазначає видання Global Times, якщо ресторан порушить норму відходів, власник може заплатити штраф у розмірі 10 тисяч юанів, це приблизно 43 тисячі гривень. Для відвідувачів, які замовили забагато їжі, але все не з’їли, сума штрафів поки невідома.

Цей законопроєкт також регулює банкети чиновників. Кількість і форма прийому їжі повинні бути економними й не перевищувати певних стандартів.

Раніше ми розповідали, що в канадському місті бобри позбавили людей стільникового зв’язку, Інтернету й телебачення, коли перегризли підземний кабель.

О четвертій ранку в суботу, 24 квітня, у місті Тамблер-Ридж почалися проблеми з інтернет-з’єднанням. Зв’язок зник у 900 будинках і будівель муніципалітету. Туди відправили цілу бригаду техніків. Саме після їхнього обстеження виявилося, що кабель перегризли бобри.

Саме в цей час тварини почали облаштовувати підконтрольну їм територію. Також бобри вирішили побудувати нову нору на березі річки. Але інтернет-кабель не врятувало навіть те, що він був розміщений більш ніж за дюжину метрів від води.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь