Спецпроєкти

До Всесвітнього дня психічного здоров’я стартап Headway створив Instagram-маску з інсайтами з книг


Український стартап Headway створив Instagram-маску з інсайтами з книг до Всесвітнього дня психічного здоров’я.

Подробиці

Стартап Headway, що створив застосунок із понад тисячею нон-фікшн видань про бізнес, мотивацію та психологію, які можна прочитати або послухати за 15 хвилин, запустив міжнародну соціальну кампанію Claim These Words.

Кампанія Claim These Words націлена розповісти світу про психічне здоров’я і як важливо підтримувати себе та інших.

Головним інструментом кампанії є Instagram-маска з інсайтами з різноманітних книг про психічне здоров’я. Цитати вибрали з восьми світових бестселерів, серед яких:

  • Людина в пошуках справжнього сенсу — Віктора Франкла,
  • Мистецтво бути щасливим — Далай-лами,
  • Простими словами — Марка Лівіна та Іллі Полудьонного.

«Місія Headway — допомагати людям у всьому світі розвиватися, зокрема, й ментально. Ми обрали саме такий інтерактивний інструмент, адже прагнемо показати, що фільтрувати інформацію та підтримувати себе й інших є важливими складовими психогігієни», — коментує СЕО та засновник Headway Антон Павловський.

Цитати із книг з’являються, коли ви приміряєте маску, у випадковому порядку. Фрази написані англійською, щоб залучити якомога більше аудиторії.

Приміряти маску можна за посилання.

Всесвітній день психічного здоров’я цього року відзначається у неділю 10 жовтня. Цей день створений Всесвітньою організацією охорони здоров’я задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров’я

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь