Спецпроєкти

У Києві на Центральному залізничному вокзалі відкрили зону відпочинку для пасажирів – фото


Відтепер пасажирам Центрального залізничного вокзалу Києва доступна повністю оновлена зона відпочинку. Вона називається Business&Family Lounge.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Деталі

Цілодобовий лаунж розташований на першому поверсі будівлі вокзалу та має окремий вхід із Вокзальної площі зі східного боку (ліворуч від центрального входу до вокзалу). Сервісний центр, що розташовувався тут раніше, зазнав капітальної реновації та розумного перепланування із залученням команди архітекторів та інтер’єрних дизайнерів LoGoVo.

Простір був переоблаштований для зручності пасажирів, які подорожують по роботі або просто потребують зручного місця для очікування рейсу з можливістю:

  • під’єднання до швидкісного інтернету;
  • підзарядки гаджетів із якісною кавою.

Окрім того, у розпорядженні гостей лаунжу є коворкінг-зона та переговорна кімната.

Також лаунж спеціально адаптовано для пасажирів із дітьми: пасажирам доступна велика дитяча кімната з м’якою ігровою поверхнею, вбиральня зі сповивальним столиком та дитяче меню від Do&Co Kyiv.

Лаунж також має простору зону відпочинку та бар-зону з кавою Idealist, бібліотеку LibrariUZ, душові кімнати та зону чистки взуття.

Простір адаптований для перебування людей з інвалідністю та маломобільних і має інклюзивну вбиральню. Користування мережею Wi-Fi зі швидкісним інтернетом є безплатним для відвідувачів лаунжу.

Business & Family Lounge вирізняється виставковим простором із картинами сучасних митців, а ще нова вокзальна локація є дружньою до тварин, тож перебування пасажирів, які подорожують із котами та песиками, буде в ній максимально комфортним.

Де: Центральний залізничний вокзал Києва.

Вартість: година перебування у Business & Family Lounge – 250 гривень, а для пасажирів першого класу Інтерсіті/Інтерсіті+ та СВ – 150 гривень.

Графік роботи: цілодобово.

У 2022 році АТ «Укрзалізниця» планує відкрити аналогічні фірмові лаунжі на вокзалах найбільших міст України.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь