Спецпроєкти

25 червня – благодійний патріотичний онлайн-пробіг Київського Велодня. Кошти підуть на ЗСУ


25 червня відбудеться благодійний патріотичний онлайн пробіг Київського Велодня. Мета заходу – зібрати 1 мільйон грн на закупівлю засобів тактичної медицини для комплектації аптечок тактичної медицини для ЗСУ.

Подробиці

«Поки в Україні війна – ми не можемо проводити традиційний Велодень, під час якого ми наголошуємо на створенні безпечних та зручних умов користування велосипедами. Цього дня можна допомогти, просто доєднавшись до нашого онлайн-пробігу», – зазначають організатори заходу.

Учаснику/-ці пробігу у будь-якій точці земного шару треба проїхати на велосипеді з українською символікою (бажано 10 км), зробити фото з хештегом #ПоїхалиДопоможемо та розповісти про велопробіг.

Пропонують постити реквізити для збору коштів, переказати будь-яку суму на рахунки. Серед усіх учасників велопробігу розіграють цінні призи за хештегом у Facebook та Instagram.

Окрім тактичної медицини, організатори окремо збирають допомогу для маршала Велодня, який отримав поранення на війні і потребує довгої та вартісної реабілітації.

Переказати кошти на тактичну медицину: https://send.monobank.ua/jar/6GsRHt4BAS.

Допомогти маршалу велодня Олексію Чуденкову: https://send.monobank.ua/jar/bwUF7Uasg.

Ті, хто перебувають у Києві, можуть приїхати особисто на Софійську площу 25 червня з 10:00 до 18:30 і зробити пожертву у фізичну скриньку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь