Спецпроєкти

МЗС України та Banda презентують відеоподяку країнам-сусідам з новим треком Джамали


Міністерство закордонних справ України разом із креативною агенцією banda презентують кампанію, яка покликана показати щиру подяку всім країнам-сусідам за неоціненну допомогу народу України.

Трек Thank you, Stranger для відео був створений командою banda та співачкою Джамалою.

Деталі

Герої ролику згадують моменти з початку війни, шлях за кордон, доброту іноземців, їхню гостинність, життя в нових умовах та мрії повернутись додому. Ми бачимо душевну історію того, як зовсім незнайомі, чужі люди стали нам другою сім’єю, прийняли нас наче рідних.

Відео – це глибока вдячність мільйонам неймовірних людей, які прихистили та підтримали українців. Саме про це – кожна з історій героїв ролику, які тимчасово проживають в країнах-сусідах – Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині та Угорщині.

“Сьогодні дуже важливо сказати «дякую» всім іноземцям, які допомагали та допомагають українцям із перших днів повномасштабної війни. Наші найближчі країни-сусіди відкрили свої домівки для мільйонів українських жінок та дітей як для рідних, за що ми ніколи не втомимося їм дякувати. Я впевнений, що ця допомога зміцнює дружбу між нашими країнами на покоління вперед”, – зазначив Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України.

“В процесі створення відео ми отримали близько 300 запитів у дірект інстаграма banda від людей, готових допомогти нам в пошуку історій та матеріалів. Деколи монтувати ролик було емоційно складно – кожна фотографія чи запис викликали бурю почуттів: від глибокого суму за долю нашої країни та народу до величезної вдячності до мільйонів людей, які допомагають українцям. І хоча в короткому ролику нам не вдалось розповісти кожну з надісланих історій, ми сподіваємось донести ту невиразну подяку до всіх наших друзів з країн-сусідів”, – розповідає команда banda.

Також в рамках кампанії кожен українець зможе подякувати тим, хто допоміг їм протягом війни, піснею чи листівкою. Для цього потрібно перейти на сайт jamala.ua та заповнити форму. Протягом наступних двох тижнів Джамала виконає фрагмент нового синглу спеціально для вашого адресата у Instagram Stories або ж направить листівку.

Раніше ми розповідали, що KALUSH Orchestra відмовилися від участі в Sea Dance Festival через виступ на ньому пропутінської артистки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь