Спецпроєкти

Кличко відповів на петицію про скасування зупинок транспорту під час тривоги в Києві


3 серпня на сайті Київської міської ради зареєстрували петицію щодо скасування зупинки роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги. Вона набрала потрібну кількість підписів для розгляду. Сьогодні з’явилася відповідь мера Києва Віталія Кличка на петицію.

Подробиці

Кличко заявив, що рішення про зупинку транспорту ухвалили з урахуванням оцінки безпекової ситуації в столиці. Це рішення можуть переглянути чи скасувати, коли ця ситуація змінитися.

За словами мера, призупинення роботи комунального транспорту під час повітряної тривоги не несе для пасажирів додаткових витрат, оскільки після її завершення можна скористатися попередньо сплаченими проїзними документами.

Автор петиції про скасування зупинок транспорту під час тривоги Олександр Гречко в тексті петиції заявляв, що рішення ухвалювали люди, які ніколи не користувалися громадським транспортом і їздять тільки на автомобілях.

Раніше ми повідомляли, що після тимчасового скорочення годин роботи київський метрополітен повертається до звичного графіку. Метро працює до 22:00, а наземний транспорт – до 22:30.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь