Спецпроєкти

Населення Німеччини зросло до рекордного рівня через українських біженців


Українці, які через війну змушені виїхати за кордон, збільшили населення Німеччини до рекордного рівня. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Федеральне статистичне управління.

Зараз в Німеччині проживає понад 84 мільйони людей.

Міграція та населення

Німеччина має один із найнижчих у світі показників народжуваності. Та відносно відкрита імміграційна політика зробили її привабливою для мігрантів та біженців.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну до Німеччини прибуло 750 000 українців. У звіті, який Федеральне статистичне управління опублікувало у вівторок, йдеться – за шість місяців 2022-го населення Німеччини збільшилося на 1% (на 843 000 осіб).

Нагадаємо, Німеччина з серпня цього року оновила правила перебування для біженців з України. Українці так само можуть прибувати до країни без візи, але безвізове перебування дозволено тільки протягом 90 днів.

Нещодавно влада Німеччини заявила, що країна готова приймати біженців та дезертирів з країни-терориста росії. Нагадаємо, через оголошену часткову мобілізацію з рф масово тікають чоловіки призовного віку.

Згідно з офіційною заявою російського міністра оборони сергія шойгу, призвати планують 300 000 людей. Але російські змі з посиланням на джерело з оточення путіна повідомляють – в наказі про мобілізацію насправді йдеться щонайменше про мільйон призовників.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь