Спецпроєкти

У холоди котики часто гріються під капотами. Перевіряйте автівки перед початком руху – від цього залежить життя тварини


З початком холодів вуличні котики все активніше шукають теплі місця, і одним з варіантів стають капоти автівок. У Kyiv Animal Rescue Group нагадують про важливість перевіряти автівку перед початком руху: якщо там є тварина, вона може серйозно травмуватися або навіть загинути.

Подробиці

«Дуже багато випадків потрапляння лап, хвостів під ремінь генератора і в інші небезпечні місця», – зазначають в організації.

Kyiv Animal Rescue Group також розповідає, що як мінімум один травматичний випадок з кицею та автівкою не змусив довго чекати на себе. Рятувальники допомогли киці Каррі, яка застрягла в машині і голосно нявкала, доки її не звільнили. Кицю зараз лікують, і вона тривалий час відновлюватиметься після травми.

Команда просить перевіряти наявність пухнастиків під капотом перед початком руху, щоб зберегти котам життя.

Раніше ми пояснювали, як допомогти тваринам за умов війни: які зоозахисні організації працюють; що потрібно знати, якщо плануєте перевезти кота/собаку в безпечне місце тощо.

Також ми розповідали, які кафе у столиці є pet-friedly: ви можете завітати до них зі своїми домашніми улюбленцями.

За цим посиланням – інструкція, як вберегти домашню тварину від сказу: коли і з якого віку котам та собакам треба робити щеплення і в яких випадках ви мусите необхідно звернутися до ветеринарів.

У цьому матеріалі пояснюємо, як надати першу допомогу тваринам під час війни: послідовність дій, якщо у кота/собаки кровотеча, перелом, опіки чи тривалий стрес.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь