Спецпроєкти

«Креативна Україна»: у Києві стартував щорічний форум. Серед спікерів – Жадан, Вакарчук, Федорів


Цьоріч форум «Креативна Україна» присвячений темі, яка стосується ролі креативних індустрій та культури України в сучасних реаліях. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Подробиці

Сьогодні о 10.00 ранку розпочався щорічний форум CREATIVE UKRAINE FORUM 2022 «THE POWER OF RESILIENCE». 

«Будемо говорити про майбутні тенденції розвитку; пріоритетні напрямки підтримки; можливі інструменти для посилення спроможності; роль креативних індустрій у сприянні подоланню наслідків складної ситуації, яка відбувається в Україні», – зазначив міністр Ткаченко.

Форум пройде протягом 7-8 грудня в онлайн- та офлайн-форматах.

Гостями та спікерами форуму стануть: голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, міністр культури Польщи Пйотр Глинський, міністр культури Французької Республіки Ріма Абдул-Малак, міністр культури Литовської Республіки Сімонас Кайрис, директор Британської Ради в Україні Ніколас Томас.

Участь у роботі форуму також візьмуть Святослав Вакарчук, Сергій Жадан, Ірина Данилевська, Катя Сільченко, Катя Тейлор, Девід Кодлінг, Андрій Федорів та багато провідних експертів у галузях креативних індустрій.

Подивитись форум онлайн можна за посиланням

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що Україна вперше представила свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь