Спецпроєкти

Україна після перемоги: на вулицях Києва з’явилися постери від українських школярів


У межах освітнього проєкту «Країна взаємно красивих людей», створеного в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе, 1300 молодих людей зібрали ключові меседжі свого бачення відбудови країни після перемоги. 

Подробиці

Упродовж трьох тижнів 1300 школярів, що наразі в Україні чи тимчасово за її межами, збиралися разом онлайн, щоб сформувати власне бачення майбутнього України у рамках проєкту #МаніфестЗмін.

«Для побудови модернізованої України після нашої перемоги потрібні освічені українці. Наша молодь – неймовірна! Масштаб проєктів, які створили діти за ці кілька тижнів в умовах відключень світла та обстрілів, свідчить про те, що вони не марнують час» –  підсумувала директорка GoGlobal Тетяна Коврига.

Відсьогодні їхній маніфест можна побачити на вулицях Києва. У межах спільного спецпроєкту #ВліпиЗаСебе та видання «Наш Київ» було створено серію постерів з тематичними ілюстраціями та ключовими меседжами про те, якою школярі бачать Україну сьогодні, після перемоги та через 5, 15 і 20 років. Вони назвали конкретні кроки, які робитимуть задля досягнення своїх цілей у різних сферах від здоров’я й освіти до національної ідентичності. 

Раніше ми повідомляли, що Україна – країна 2022 року за версією британського видання The Economist. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь