Спецпроєкти

Консультація та рецепт онлайн: Helsi запустили мобільний додаток для лікарів – як він працює


Медична інформаційна система Helsi запустила окремий застосунок для лікаря. Додаток допоможе медпрацівникам консультувати пацієнтів за відключень електроенергії: провести прийом можна з будь-якої локації зі свого смартфона. 

Як працює

Через застосунок Helsi лікарі проводять прийоми та виписують направлення, які пацієнт може бачити у себе в особистому кабінеті. Лікар і пацієнт самостійно обирають зручніший варіант – аудіозв’язок чи просто текстові повідомлення.

Дані після прийому пацієнт бачить одразу. Без фото, лише текстова переписка – для цього цілком достатньо мобільного інтернету. Чат з лікарем зберігається на майбутнє.

Незабаром лікар зможе проводити онлайн-консультації з пацієнтом через відеодзвінок у додатку.

«Процес входу у додаток прискорений, через біометричні дані лікаря. Можливість переглянути графік своїх прийомів і створити новий, передати медичні дані до ЕСОЗ та виписати направлення до іншого спеціаліста – це основні переваги, які ми заклали у єдиний додаток для лікаря», – пояснює СЕО компанії HELSI Євген Донець.

Сьогодні у застосунку сімейні лікарі щодня користуються 2-ма основними функціями: проведення прийому і виписка направлення, зокрема до лікаря вторинної медичної допомоги. Щодня через цей інструмент обробляється до 80% звернень усіх пацієнтів.

Завантажити додаток лікарі можуть за лінком для Android. Додаток для iOs буде доступний згодом. 

У попередньому матеріалі ми пояснювали, коли в Дії з’явиться електронний військовий квиток і чи надходитимуть повістки через застосунок. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь