Спецпроєкти

«Фалафель у Хасана» відновить роботу після того, як стару точку демонтували: де відкриють нову


Стритфуд «Фалафель у Хасана» відновить роботу у фудзоні «Вхід 6» від Арт-заводу «Платформа» та маркет-молу «Даринок». В команді цю інформацію підтвердили для The Village Україна. Поки дата відкриття нової точки не відома.

Нагадаємо, що Хасан, який родом з Іраку, працює в Києві з 1997 року. Він мав кілька точок, де готував фалафель. Фішкою кухаря є фалафель в батоні – його винахід.

В інтерв’ю bit.ua Хасан розповідав, що хотів зробити в Києві точку з їжею, яку ще ніхто не готував, а не черговий кіоск з шаурмою:

«Ой, навіщо вона потрібна? Вона на кожному розі, шаурма ця. А я тоді хотів зробити те, чого ніхто ще не робив. А про фалафель у Києві тоді ніхто й не знав. А я знав. У нас фалафель – звичайна справа. У мене мама готує, наприклад».

Останні 15 років Хасан готував неподалік від метро «Лісова».

У квітні цього року точку Хасана демонтували. У коментарі The Village Україна кухар розповів – про демонтаж його ніхто заздалегідь не попередив:

«Я вийшов з машини, мені сказали підійти та забрати свої речі, бо мою точку розбирають. Вони показали мені документ, фото моєї точки, опечатали і почали розбирати».

Раніше ми повідомляли, що Міша Кацурін представив новий випуск фудтревел-шоу, в якому розповідав про вуличну їжу Києва. Серед місць, що радив Кацурін, була зокрема точка «Фалафель у Хасана».

Фото: bit.ua

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь