Спецпроєкти

Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» покажуть в Україні: коли саме і де можна подивитися


Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» про повномасштабне вторгнення армії рф в місто покажуть в Україні на цьогорічному Docudays UA.

Стрічка Мстислава Чернова про перші три тижні повномасштабної війни в Маріуполі увійшла до програми DOCU/УКРАЇНА. Раніше «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду фестивалю Sundance: фільм відзначили глядачі.

«Фільм отримав приз глядацьких симпатій, тобто публіка вважає його найважливішою стрічкою на фестивалі. На показах було багато емоцій: люди плакали, злилися, питали, як допомогти. Там були українці, які дякували, що ми зробили цей фільм. Відповідь на нього була дуже сильною.

Нас питали, коли фільм покажуть росіянам, в Конгресі, європейським лідерам. Люди вважають, що важливо його побачити», – розповів режисер Мстислав Чернов в інтерв’ю для bit.ua.

У програмі DOCU/УКРАЇНА глядачі зможуть переглянути такі фільми: 

  • «Король Лір: як ми шукали любов під час війни», реж. Дмитро Грешко;
  • «День незалежності», реж. Володимир Тихий;
  • «Залізні метелики», реж. Роман Любий;
  • «Крихка пам’ять», реж. Iгор Iванько.

Ювілейний 20 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду, Польського інституту в Києві та Чеського центру Київ. Фестиваль триватиме з 2 по 8 червня 2023 року включно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь