Спецпроєкти

«20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова номінували на Cinema Eye Awards: як проголосувати за стрічку


Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» українського воєнкора Мстислава Чернова номінували на премію Cinema Eye Awards на приз глядацьких симпатій. Про це сам режисер стрічки повідомив у своєму фейсбуці.

«Давайте зробимо так, щоб світ побачив наш фільм та не забував про Україну», – закликав Чернов.

Проголосувати за фільм можна за цим посиланням. Реєструватися для того, щоб віддати голос, не потрібно.

Cinema Eye Honors вручають авторам та авторкам документальних фільмів за продюсування, режисування, операторську роботу та монтаж.

Переможців/-иць нагороджуватимуть 12 січня 2024 року в Нью-Йоркській медичній академії у Східному Гарлемі. У 2021 році премію отримав український фільм «Земля блакитна ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик.

«20 днів у Маріуполі» — документальний фільм Мстислава Чернова, Євгена Малолєтки та Василіси Степаненко. Вони залишилися єдиними журналістами в оточеному місті під час повномасштабного вторгнення. Саме завдяки команді світ дізнався про те, що відбувається в Маріуполі: як росія обстрілює цивільні об’єкти, зокрема пологовий будинок, і нищить мирне населення.

У грудні 2022 року фільм увійшов до програми американського фестивалю незалежного кіно Sundance і отримав приз глядацьких симпатій. Також «20 днів у Маріуполі» переміг у конкурсі Docudays UA.

Наше інтерв’ю з режисером стрічки Мстиславом Черновим можна почитати за посиланням.

Також ми повідомляли, що показ документального фільму про Маріуполь скасували в Сербії. Сербська радикальна партія назвала стрічку антиросійською пропагандою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь