Cпецпроєкти

Про порно та стереотипи

Часто кажу, що перегляд порно в загальному сильно попсував життя багатьом: і чоловікам, і жінкам. Здавалося б, можна зрозуміти, що це просто кіно, яке часто не має нічого спільного з реальним життям. Та люди вірять, а потім сильно дивуються.

Стереотипи про порно

Почну, напевно, з чоловіків. Думаю, чи не кожен, дивлячись на гарячі ролики, думав про розмір свого члена. А заодно і порівнював. І я не буду сильно далека від правди, якщо скажу, що більша половина глядачів розчаровуються. Там же, на екрані, ого-го! І довжина, і товщина, і кам’яний годинний стояк. Хлопчина дивиться на «‎знаряддя праці», а потім в свої труси, а зображення ніфіга не стикуються. Ну не кожен чоловік є власником 20-тисантиметрового товстого члена, яким ще треба вміти користуватися.

Та хрін з ним, з тим розміром. Чоловіки часто копіюють сценарії, які показують на екрані: вона робить мінет, він бере її в доггі-стайл, тоді анальний секс, а потім кінчає на лице ну або інколи на груди. Звичайно, весь секс інтенсивний, жорсткий, з ударами, придушуванням, переважно з розгону. Прелюдія? Ну ні, вона для слабаків. Кунілінгус? Добре, але три секунди. А далі годинами – в хвіст і гриву – тр*хають жінку по-всякому. Кінчати, безумовно, партнерка має одразу, від вигляду стоячого члена. Ще разок під час інтенсивної пенетрації і контрольний – коли їй кінчають на лице.

Я навіть не хочу писати, що в дев’яти з десяти роликів на учасниках процесу нема презервативів, що анальний секс починається без підготовки і що сама жінка часто суха перед сексом. Максимум, що на неї чекає – це коли мужчина змочує її слиною. Дуже рідко в роликах можна побачити пляшечки з додатковою змазкою чи момент одягання презика.

А як щодо жінок? О-о-о, тут є про що поговорити. Наприклад, про тіла. Рідко на якій з акторок є волосся в районі лобка. Інколи можна побачити мінімальну доріжку чи маленький трикутник. Та переважно між ногами голо. А знаєте, в живих дорослих жінок на тілі росте волосся. Так, хтось його повністю видаляє, хтось любить залишати, комусь прикольно комбінувати різні варіанти в різний часовий проміжок, та все це – норма. Ще вам в принципі не покажуть, що великі і малі губи бувають різних форм. Ні, вони мають бути маленькими та акуратними – і, знову, ж більше нагадувати, що вони належать дівчинці, ніж дорослій жінці.

Ви знали, що колір губ висвітлюють? І не лише них? Так от, тепер знаєте. Звичайно, сильно сподіваюся на притомність жінок, які теж – сюрприз! – дивляться порно і не будуть на себе переносити побачене, але, на жаль, я часто помиляюся. А потім дівчата пишуть в чат-бот, що їм соромно займатися сексом, бо їхні малі губи якісь дуже великі і колір вульви не відповідає стандартам. А це я ще навіть не говорила про розмір і форму грудей, стегон, наявність чи відсутність животика, округлість дупці та довжину ніг. На жаль, жінки і так постійно змушені думати про своє тіло і навіть в сексі не можуть розслабитись.

О, а ще про вміння в ліжку поговоримо. Я як жінка, яка любить секс, ним займається і про нього багато та весело пише, не раз чула, що я маю вміти та любити все. Ну раз така розкута, то якого милого не практикую БДСМ чи анальний секс, наприклад. Ну чого ж, практикую: лиш з іншого боку. If you know what I mean. Від жінки все ще хочуть неможливого: вона має бути практично незайманою, але максимально розкутою в ліжку. Любити та видавати мінет за потребою, а про своє бажання кунілінгусу тихенько мовчати в подушку. Стогнати, як гетера, але бути сором’язливою. Хвалити тіло, член і вміння партнера, з яким опинилася в ліжку, але в жодному разі не порівнювати це все з іншими чоловіками – навіть у своїй голові.

Ну і вона має кінчати як з кулемета – і пох*р, що вона там хоче. Бо якщо жінка цього не робить, то все, хрінова коханка, а, може, навіть і фригідна якась. Бо от же, він бачив на порносайтах, він робить так, як там, і він хоче так, як там.

А не виходить.

Здається, я скоро зітру пальці об клавіатуру, але не перестану писати: порно не має нічого спільного з реальним сексом. У класному сексі немає місця для приниження, неузгоджених травматичних дій, змушування до практик, які не заходять усім учасникам процесу. Класний секс, навіть якщо це на один раз – це крута взаємодія, це потреба бути тут і зараз і насолоджуватися моментом і людиною, яка поруч. Це не тупа жорстока мастурбація об іншу людину. Це не використання її як іграшки, в яку можна потикати в різних місцях та кінчити.

Якщо бути відвертою, я до кінця не визначилася, що ж думаю про порно і наскільки його перегляд може бути травматичним та небезпечним. Скоріше, хотілося б більше роликів з етичним сексом, якщо вони все одно будуть. Хотілося б більше різних тіл, різних сценаріїв, менше жорстокості і більше людяності. Ми ж не звірі, правда?

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Назарій Гусаков
амбасадор UPEA
Ігор Окс
головний одеський екскурсовод
Дар'я Сьома
керівниця PMHub
Гаррі Андреасян
СЕО Doc.ua
Ми в Телеграмі
підписуйтесь