Спецпроєкти

День закоханих без сексу, або Чому люди не хочуть інтиму в цей день


До Дня закоханих можна ставитися по-різному: готувати подарунки коханим, влаштовувати романтичну вечерю / збирати друзів і разом святкувати свій статус людей в активному пошуку / наодинці вирушати на пошуки пари / просто залишитися вдома і займатися своїми справами. 

Та все ж у крамницях з’являються листівки з освідченнями в коханні, оригінальні і не дуже, виробники цукерок пакують солодощі в коробки у формі сердець або яскраво-червоні та рожеві коробки, компанії готують різноманітні акції, коли при покупці другого товару отримуєш знижку для своєї «половинки». Неважливо, як ви ставитеся до свята, воно все одно довкола нас і нагадує про себе.

Але там, де кохання, там і секс, в більшості випадків. Не тільки цукерками можна виразити своє кохання. Інтимна близькість — теж прояв почуттів, за який навіть не треба платити (ми на це сподіваємось). А що робити, коли сексу в цей день немає і вам його не хочеться?  

Скільки людей у світі займаються сексом у цей день

У 2017 році компанія SKYN Condoms провела опитування серед понад 3 тисяч жінок і чоловіків віком від 18 до 34 років, щоб дізнатись, як часто вони займаються сексом у День закоханих. Виявилось, що 64%  з них вважають цей день часом, коли в них найбільше сексу за рік. При цьому лише 37% відмітили, що мали більше сексу в першу шлюбну ніч. Такий результат вражає!

Водночас британьска компанія «Gü», яка виготовляє солодощі, в результаті свого опитування з’ясувала, що 64% людей без постійного партнера/-рки в День закоханих більш схильні до того, щоб насолодитися десертом вдома, аніж спробувати зайнятися сексом, 19% з ними не погодились. 

У 2018 році на основі дослідження  Chemist4U виявилось, що 43% закоханих пар, що проходили опитування, не мають в планах на 14 лютого секс.

Чому люди не хочуть сексу в цей день

Почнімо з того, що секс, який відбувається 14 лютого, мало чим відрізняється від того, що може статися 13-го або будь-якого іншого дня цього місяця і року загалом. Ми вже раніше з’ясували і спростували міти про чоловічу сексуальність, зокрема про нібито бажання чоловіків займатися сексом будь-коли. Незалежно від статі, сексуальне збудження і бажання виникає в кожної людини по-різному і на це впливає безліч чинників.

Під час опитувань, які проводили Gü,  SKYN Condoms та Chemist4U, людей попросили пояснити, чому так відбуваєтся і що вони відчувають стосовно цього.

На питання, що вони планують робити замість сексу, люди відповіли, що оберуть перегляд серіалів від Netflix, соцальні мережі або просто розмову з партнером/-ркою. Крім цього, опитані зазначали, що день тижня, на який припадає це свято, також грає роль. Після робочого дня в середу або четвер люди не були налаштовані на статевий акт, а більше думали про робочі та побутові питання. 

Багато хто зазначив, що не тільки день, але й місяць, на який припадає свято, не сприяє бажанню займатися сексом. У лютому, після закінчення різдвяних канікул та відпусток, коли сонячна погода — це справжня рідкість, а на вулиці постійний холод, секс не стоїть на першому місці в списку завдань. Люди більш зацікавлені в досягненні цілей, аніж оргазмів.

Думка сексологів

Відсутність сексу в день закоханих, у першу шлюбну ніч, на свій день народження та під час інших важливих подій протягом року вважають нормальним явищем, адже багато людей можуть не мати бажання і це не є приводом для хвилювання. 

Звісно, бувають випадки, коли відмова від сексу — це показник проблем у стосунках, але зазвичай відмови такого типу, за якими щось приховано, не відбуваються одноразово і мають різні наслідки. Якщо у ваших стосунках немає спілкування, розуміння, зацікавлености одне одним, день закоханих навряд чи виправить ситуацію. Якщо ж ця ситуація не про вас — приводу для хвилювань немає.

Що відзначити у цей день 

Окрім того, що 14 лютого — це день закоханих, це також Всесвітній день презерватива. І тут вже зовсім неважливо, в якому статусі стосунків ви зараз: з постійним  партнером/-ркою, у пошуці сексу на одну  ніч або без конкретних планів, презервативи наразі є і залишаються найбезпечнішим методом контрацепції. У цей день можна відзначати не лише своє кохання, але й можливість безпечно отримувати задоволення, яку ми здобули разом з появою презервативів

Незважаючи на план, який ви оберете для свята, ми нагадуємо вам про безпеку, і не тільки в цей день.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь