Спецпроєкти

Топ-10 сайтів, які забруднюють повітря і заборона цирків з тваринами: новини за тиждень, які ви могли пропустити


Зібрали для вас дайджест важливих новин України і світу за останній тиждень, які ви могли пропустити.

Світ

Найбільший айсберг у світі розколовся на багато малих фрагментів. У квітні минулого року його площа становила 5100 квадратних кілометрів.

Ґрета Тунберґ пожертвує зі свого фонду 100 тисяч євро для справедливого розподілу вакцин проти COVID-19. А у ВООЗ додали, що справедливий розподіл ресурсів дасть змогу взяти пандемію під контроль за кілька місяців.

Колишнього поліціянта Дерека Шовіна суд присяжних визнав винним у смерті Джорджа Флойда. Суд винесе вирок через вісім тижнів. За першим звинуваченням йому загрожує ув’язнення до 40 років, за другим ─ до 25 років, за третім ─ до 10 років.

Порівняльна платформа Uswitch представила звіт, де розповіла, які веб-ресурси найбільше забруднюють повітря. Сайтом, який найбільше забруднює планету став Reddit. Він викидає за одне відвідування до 13,05 г еквіваленту вуглекислого газу.

Ізраїльтянка Яель Веред запустила кампанію Face it і розмістила на білбордах по Тель-Авіву фотографії та імена чоловіків, яких звинувачують у насиллі над жінками та неповнолітніми.

Україна

19 квітня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону цирків із тваринами. Як зазначають в UAnimals, під час підготовки законопроєкту проводилися переговори з реабілітаційними центрами, тому вже є розуміння, куди можна передати тварин із цирків.

Компанії можуть записати своїх працівників у чергу на щеплення проти COVID-19 без обмежень щодо галузі роботи.

«Щеплення організованих колективів відбуватиметься тільки за наявности достатньої кількости вакцини та відповідно до етапів вакцинації. Дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини», – пояснюють у ЦГЗ.

В Україні зросла кількість підліткових самогубств у 2021 році, одна з причин, які назвав уряд, ─ вплив карантину.

Супермаркет назвав булочку на честь дівчинки, що народилась у день, передбачений у чеку. Історією про народження своєї четвертої дитини поділилася Ольга Штефан.

Atlas Weekend перенесли на 2022 рік, але у 2021 році готують інший формат фестивалю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь