Спецпроєкти

Влада рф збирається оголосити про «приєднання» окупованих територій України 30 вересня


Влада рф збирається оголосити про «приєднання» окупованих територій України вже завтра, 30 вересня. Про це повідомляють пропагандистські російські медіа, зокрема «тасс» і «ріа новості».

Подробиці

У російських змі повідомляють, що завтра о 15.00 у кремлі підпишуть «договори» про «вступ до складу рф нових територій».

Прессекретар путіна дмитро пєсков заявив, що «договори» підпишуть з усіма областями, де імітували псевдореферендуми.

Також на завтра заплановане велике звернення путіна.

Нагадаємо, після вересневого контрнаступу ЗСУ і деокупації частини українських територій російська влада почала оперативно готуватися до псевдореферендумів. Імітація референдумів відбулася на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Відомо, що місцевих змушували голосувати за «приєднання» до рф; також в соцмережах з’явилося багато фото і відео, де видно, що частина бюлетенів у урнах для «голосування» порожні.

«Результати» псевдореферендумів передбачувані: окупаційна «влада» повідомила, що більша частина голосів – за приєднання окупованих територій до рф.

Зараз у росії триває оголошена путіним часткова мобілізація. Згідно з повідомленнями російських медіа з посиланнями на джерело в оточенні путіна, замість 300 тисяч планується мобілізувати до 1 млн громадян. Мобілізують і українців, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Навіть російські пропагандисти заявляють про численні порушення, пов’язані з мобілізацією: в рф повістки вручають чоловікам старше 35 років, які не мають воєнної підготовки; людям з інвалідністю тощо.

Через оголошену мобілізацію з росії вже виїхало більше людей, ніж було у складі армії рф на початку повномасштабного вторгнення в Україну. Прийняти громадян країни-агресора вже висловило бажання кілька країн, зокрема Німеччина.

Фото з обкладинки: медіа ZMINA

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь