Спецпроєкти

Перша публічна заява Брітні Спірс про опікунство й електронний кабінет пацієнта: новини за тиждень, які ви могли пропустити


Ми зібрали для вас дайджест важливих новин України та світу за останній тиждень, які ви могли пропустити.

Світ

Студент Кристофер Вільямсон зі штату Джорджіа у США вклав 20 доларів у маловідому криптовалюту Rocket Bunny, а одного дня прокинувся трильйонером.

23 червня співачка Брітні Спірс уперше за два роки виступила в суді Лос-Анджелеса із заявою скасувати опікунство над нею. Ми публікуємо коротку вирізку цитат із заяви співачки.

25 червня у світі набуває чинності перша міжнародна конвенція про домагання та насилля в трудовій галузі. Поки що документ ратифікували лише шість країн: Аргентина, Намібія, Сомалі, Уругвай, Фіджі та Еквадор.

Відтепер світлини в Instagram можна буде завантажувати з комп’ютера. У Facebook також підтвердили появу нової функції для ПК-користувачів.

Депутати парламенту Європейського Союзу ухвалили резолюцію про право на легальний і безпечний аборт. За ухвалення резолюції проголосували 378 парламентарів, проти – 255. У документі автори заявляють, що під час пандемії права жінок постраждали більше, ніж права чоловіків.

Україна

У застосунку Дія з’явиться е-кабінет пацієнта. У цифровому кабінеті пацієнта в Дії з’явиться можливість прописувати щорічні (або раз на два роки) медичні огляди, їхні результати та динаміку.

Літак української авіакомпанії МАУ залишив в аеропорті понад 50 пасажирів, які не встигли на рейс, через велику чергу до стійки реєстрації в аеропорті «Бориспіль». Ми розповіли що сталося та як відреагувала компанія.

22 червня стартувала вакцинація компаній зі всієї України, які мають у штаті понад 50 людей. Щоб записатися на вакцинацію колективу, потрібно залишити заявку за номером контакт-центру – 0 800 60 20 19. Вакцинація компаній відбуватиметься згідно з тією послідовністю, у якій вони записувалися через контакт-центр.

«Довженко-Центр» сформував рейтинг 100 найкращих українських фільмів усіх часів, який вони розмістили на своєму сайті. «Довженко-Центр» формував рейтинг на основі проведеного опитування 70 кінокритиків. Зокрема, вони звернулися до Спілки кінокритиків України та незалежних кіноекспертів.

Господарський суд повернув кінотеатр «Київ» попередньому власнику та продовжив договір оренди до 2029 року. Також суд визнав недійсним договір із «Сінема-центр» і виселив їх із приміщення.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь