Спецпроєкти

Кастомне порно майбутнього: як алгоритми й доповнена реальність змінять улюблену індустрію


Порноіндустрія масово перейшла на формат VHS-касет раніше за кіноіндустрію. Коли з’явився інтернет, порно перебралося туди відразу. 

З появою VR-шоломів з’явилося VR-порно. Якісні масові діпфейки тільки-тільки зародилися, і їх вже використовують, ну ви зрозуміли де. 

І в нас немає сумнівів, що порноіндустрія ставатиме все більш технологічною. Цей текст – спроба спрогнозувати, яким буде порно майбутнього. Наш прогноз – порно стане повністю кастомним.

Більше діпфейків

На відміну від легальної індустрії діпфейків, порноіндустрія ні в кого дозволу не питала. Найчастіше на обличчя порноакторок накладають зовнішність акторок Голлівуду. 

Найбільшим попитом користуються Ґал Ґадот й Емма Вотсон. Але проблема в тому, що акторки не давали дозвіл на використання своєї зовнішності, і вони не в захваті від порнороликів зі своєю участю. 

Рано чи пізно використовувати зовнішність людей без їхньої згоди заборонять законодавчо. Проте технологія діпфейків нікуди не дінеться.

Цілком імовірно, що з’явиться банк зовнішностей, які можна буде легально використовувати в порно.

На порносайтах можна буде змінювати зовнішність і голос акторці чи актору. Так само як зараз можна накладати маски під час онлайн-дзвінків чи записування сторіз. 

Якщо існує така технологія, то навіщо сподіватися на фантазію авторів порно? Краще взяти все у свої руки та створити власне, кастомне порно. 

Ще більше діпфейків

Діпфейки вміють не тільки накладати на реальних людей будь-яку зовнішність і голос. Вони вже вміють підлаштовувати рух рота під звукову доріжку. 

Цю технологію вже використовують актори дубляжу. Коли потрібно перевести текст на іншу мову не лише так, щоб передати суть, але й так, щоб слова збігалися з рухами рота актора на екрані.  

Якщо не подобаються діалоги в порно, то чому б не написати власні? Алгоритм потім сам вставить ці рядки в роти порноакторів.

Діпфейкове все

Коли ми вже й акторів замінили, і голоси їхні поміняли, і нові діалоги написали, то чому б не змінити місце дії. 

Подивіться, як віртуальна стримерша Miko змінює не тільки свою зовнішність, але й задній план і навіть освітлення. І робить це в режимі реального часу. 

Акторів можна буде розміщувати у своїй квартирі, наприклад, чи на космічній станції, чи в будь-якому іншому місці, яке забажаєте. 

Також ця технологія точно змінить вебкам-бізнес. Бо за віртуальним аватаром зможе сховатися будь-хто.

Ми плавно підійшли до того, що люди в порно не дуже-то й потрібні

SFM – це досить популярний вид порно вже зараз. SFM розшифровується як Source Filmmaker. Це програма для створення 3D-роликів. 

Її перевага в бібліотеках, які можна підключити. Не потрібно самому малювати місце дії та персонажів, можна просто вибрати їх у списку або завантажити. 

Народні умільці вже давно намалювали статеві органи, голі тіла й потрібні анімації, вам залишається лише зібрати цей пазл так, як захочеться. 

SFM не єдина подібна програма й не найкраща. Порно-ролики можна робити в будь-якій програмі з 3D-анімації, як-от Blender, DAZ3D, Unreal Engine. І для всіх них існують вже готові текстури. 

Але навіть із готовими текстурами зібрати повноцінний ролик важко. На порносайтах більшість 3D-роликів триває не більш як 3 хвилини, і вони зроблені з малої кількості сцен. 

Прогнозуємо, що колись подібні конструктори стануть по-справжньому масовими. 

На швидку руку можна буде згенерувати місце дії, дійових осіб, сцени, ситуації, діалоги. І режисувати кастомне порно під час перегляду. І в цьому допоможе штучний інтелект. 

Штучний інтелект на варті вашого задоволення

Штучний інтелект вже керує багатьма аспектами нашого життя. Крім цього, він пише картини, музику, і навіть порнографічні оповідання

Відео ШІ теж вміє робити. Наприклад стартапи Synthesia.io та Rephrase.ai продають віртуальних ведучих, які можуть прочитати ваш текст.

Штучні інтелекти Microsoft і nVidia вміють перетворювати фотографії (2D об’єкти) на реалістичні 3D-моделі. 

Тобто технології, які були б здатні генерувати порно, вже є. Залишилося лише заточити алгоритми під це завдання. 

Окуляри віртуальної реальності – це сьогодення. Наступний етап – доповнена реальність

Про важливість масових окулярів доповненої реальності ми вже розповідали в матеріалі про метавсесвіт

Також ці окуляри можуть повністю перевернути сексуальне життя та індустрію порно. Зроблять вони це двома способами. 

Перший – порно доповненої реальності. Коли люди дивитимуться не на екран, адже все цікаве відбуватиметься просто в кімнаті (чи може навіть на робочому місці :). Наче голограма, але така, яка живе лише всередині окулярів. 

Другий – секс доповненої реальності. За допомогою окулярів можна буде змінити або підправити зовнішність партнера й оточення. Сам принцип порно зміниться зі споглядання процесу на активну участь у відредагованому процесі. 

Можливо обидва способи існуватимуть паралельно. А також існуватимуть способи, до яких ми не додумалися. 

До речі, секс в окулярах віртуальної реальності – вже реальність. 

Доповнена реальність, секс і роботи

Секс-роботи – це теж реальність. Вони коштують від 20 тис. доларів і, будемо відверті, не так вже й багато можуть. 

Вони рухаються як роботи, мають вигляд роботів, говорять як роботи, і взагалі технологія дуже сира. 

Але якщо додати до цієї моторошної долини трішки доповненої реальності, яка зможе приховати недоліки зовнішності, згенерувати якісніший голос, додати плавності руху, то це буде вже зовсім інша річ. 

Навіть звичайні секс-ляльки з технологіями AR уже матимуть зовсім інший вигляд. 

Підсумки

Масових окулярів доповненої реальності людству чекати ще кілька років, а може й один рік, хто знає. 

Але діпфейки вже існують, як і 3D-редактори, як і штучний інтелект, здатний генерувати все що завгодно. Тобто всі технології для кастомного порно вже є, просто ще ніхто не зібрав їх докупи. 

bit.ua дарує вам погляд у майбутнє й ідею для стартапу. 

Читайте також:

Розповідаємо про метавсесвіт, де ми житимемо в майбутньому

Продай обличчя й голос: навіщо компанії купують людську зовнішність?

Pornhub і OnlyFans – лише перші кроки: як християнські активісти реформують порнобізнес

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь