Спецпроєкти

Навчайся та кохайся: 9 типових видів сексу в університеті


Час, коли ми вступаємо до університету, — це особливий період нашого життя. Якщо їдемо в інші міста, залишаючи рідний дім та батьків, вперше по-справжньому відчуваємо себе дорослими. Тут ми відкриваємо для себе щось нове: навчання, нові знайомства, вечірки, а ще… секс. Можливо, для когось перший, для когось ні, але тут можна спробувати щось нове та незвичне. Звісно, важко описати всі різновиди актів, які можуть статися, коли ви — студент/студентка. Але декілька все ж таки існує! 

ONS 

Класичний ONS, або секс на одну ніч як результат вечірки. Дешевий (або не дуже) алкоголь зробили свою справу і ось ви вже цілуєтеся з новим знайомим/знайомою. І краще, якщо він або вона будуть з іншого потоку або факультету. Наступний день починається з першої пари і розуміння, що це була ваша перша і остання ніч разом. 

Секс зі співчуття 

Ця людина не відвідує студентські вечірки, не приходить на зустрічі з одногрупниками в барі, але ви знаєте, що він або вона насправді дуже цікаві, просто їй/йому краще наодинці. Може, саме ця загадковість або таємничість вас причарувала і ви захотіли ближче познайомитися з ним або нею. А може, вам просто хотілося її/його втішити в дещо незвичний спосіб. 

FWB 

Friends with benefits, або просто секс між друзями. Це може бути ваш одногрупник/одногрупниця чи просто хтось, із ким ви познайомилися в універі. Вам обом здалося, що секс — це те, чого не вистачало вашій дружбі. Так можуть початись стосунки, або… закінчитися дружба. 

День першокурсника 

Кожен навчальний заклад має свої традиції на день першокурсника, але в усіх випадках це справжнє свято. І ось ви знайомитеся з тим або тією, хто щойно залишив батьківській дім і став студентом/-ткою. З огляду на свій досвід ви вирішуєте познайомити нову людину з універом. Тут краще бути обережними, бо це лише їхній перший рік навчання, тож якийсь час вам доведеться бачитись одне з одним. 

Секс із колишніми 

Два варіанта: ви почали зустрічатися ще в школі або зустрітилися вже в університеті. Важке розставання і іноді хочется повернутися до вже знайомої людини та такого знайомого сексу. Можливо, повернення буде неодноразове. 

Мастурбація по-новому

Хоча підлітковий період вже минув, ви все ще розкриваєте для себе щось нове під час мастурбації. Починаєте більше помічати особливості свого тіла, більше прислухаєтесь, можливо, вперше знайомитеся із сексіграшками та девайсами. 

Експерименти 

Час відтворити всі свої фантазії. Може, вперше спробувати секс із дівчиною/хлопцем або одразу з обома, спробувати кінк або вступити у відкриті стосунки. Або навпаки, відмовитися від сексу зовсім. Ви в стані пошуку себе. Головне завжди пам’ятати про безпеку та взаємну згоду всіх учасників. 

Секс із недосвідченим/-ною

Іноді люди, які вступили до університету, не мають жодного уявлення про секс. Звісно, кожному потрібна практика і все приходить з досвідом (якщо є бажання навчатися нового). Але якщо вам потрапився такий партнер/-рка, нічого не вдієш, перший раз із недосвідченим партнером/-ркою все одно не назвеш приємним. Або ви вирішуєте навчатися разом, або йдете далі. 

Неочікуваний секс

Вже друга година ночі, ви дивитеся нову серію шоу на Нетфіліксі, поруч пачка чипсів, а завтра не треба вставати на першу пару… Спокій і тиша. Але тут приходить повідомлення від того хлопця/дівчини, з яким ви познайомилися на тіндері/вечірці/будь-де з пропозицією приїхати до нього/неї. Недовго думаючи, ви вже не в м’якій піжамі, а чекаєте убер надворі. 

 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь