Спецпроєкти

Google створив технологію, яка відновлює фото, а українсько-американська компанія запустила першу ракету: новини за тиждень, які ви могли пропустити


Ми зібрали для вас дайджест важливих новин України та світу за останній тиждень, які ви могли пропустити.

Світ

Sony хоче створити робота на основі ШІ, який отримає Нобелівську премію до 2050 року. Робот стане компаньйоном або інструментом для вчених. Науковці зможуть доручити роботу на основі ШІ перевірку гіпотез.

Альпака Джеронімо, хворого на туберкульоз, приспали. Власниця чотири роки боролася за його життя. Ось його історія.

Батько Брітні Спірс вимагає виплатити йому два мільйони доларів за відмову від опікунства.

Google створив технологію, яка відновлює якість фото з пікселів. Ця технологія в кілька підходів збільшує зображення, домальовуючи відсутні пікселі. У такий спосіб відновлює фото, яке з різних причин втратило якість.

Стримінговий сервіс HBO Max виходить на ринок Європи у 2021 році. До 2022 року він з’явиться близько у 20 країнах Європи.

Афганські жінки вийшли на протест. Вони вимагають зберегти їхні права та свободи.

Україна

Гарвардський університет випускає серію перекладів української сучасної літератури. Ми розповіли, які книги перекладуть першими.

2 серпня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров і президент України Володимир Зеленський зустрілись із СЕО Apple Тімом Куком. Ось результат їхньої зустрічі.

Українсько-американська компанія Firefly Aerospace запустила свою першу ракету Alpha.

Українські військові евакуювали 19 афганців із Кабула через день після того, як останній канадський евакуаційний літак вилетів з Афганістану, і через кілька годин після смертельного теракту в аеропорті Кабула.

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провело масштабне опитування серед українців, як вони реагують на сексистську рекламу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь