Спецпроєкти

11 телеграм-каналів, щоб поговорити про музику


Якщо ви уважно слідкуєте за нашою сторінкою в Facebook, то мали б помітити, що у нас активно діє телеграм-канал. Там ви можете знайти наші найцікавіші тексти і навіть підбірки інших телеграм-каналів. Наприклад, ми вже збирали 16 каналів, які допоможуть розбиратися в мистецтві.

Сьогодні ж ми хотіли розповісти про 11 каналів про музику. Почитавши їх, ви вже не будете відчувати себе не в своїй тарілці, коли почнеться чергове обговорювання останніх музичних трендів.

ПОТОП КАЖДЫЙ ДЕНЬ

Телеграм-канал, який з’явився у форматі журналу – наші екс-колеги Олесь Ніколенко і Сергій Воронов, віддаючи шану виданням нашої молодості, робили публікації щопонеділка. Це створювало саме ту атмосферу юності, коли ми з накопиченими карманними коштами відправлялись в точки продажу X3M, Молоко, Великої дитячої газети чи COOL і тому подібних видань. Тоді це був майже єдиний шлях отримання інформації.

Автори відзначились нестандартним поглядом на усталені культурні явища та пошуком нових сенсів у сфері музичної журналістики. А червоною ниткою, яка принизує весь контент каналу, став смуток, що журналістика з «вищого знання» та путівника по життю перетворилась в обслуговуючий поверхній сервіс.

Березовый сок

Канал музичного журналіста Юри Берези. В ньому він розповідає про нові релізи або ж про явища зі світу музики. Такою інформацією можна похвалитися на обіді з колегами або ж завести цікаву розмову у тіндері. До речі, щоб претендувати на велику кількість сердець в цьому сервісі треба терміново прочитати наше дослідження «13 ознак поганого профілю у Тіндері».

Много Воды

Канал однойменної піар-лабораторії під керівництвом піарника і журналіста Саши Варениці. «Много воды» допомагають молодим українським артистам комунікувати з аудиторією, у них у ростері alyona alyona, Аліна Паш, гурт [o], Cape Cod, Cepasa, Constantine, Dilemma, WWWAAAVVVEEE й інші.

Саша вже давно у музичній журналістиці, неначе досвідчений хірург, ріже по-живому найцікавіші питання з повістки дня в українській культурі. Інколи він висловлює непопулярні, але логічні точки зору на болючі аспекти життя українського музиканта, за що піддавався обструкції, але що найголовніше – підіймав теми і спонукав суспільство до діалогу.

Лента Кейна

Ще один канал ще одного головного редактора. Цього разу Сергія Кейна – головного редактора онлайн-видання Comma і куратора сервісу Deezer в Україні. Сергій відрізняється певним музичним «діггерством» – він ділиться не дуже популярними, але цікавими артистами, яких, за великим рахунком, більше ніде не зустріти.

Надо ехать!

Канал, який спонукає слухати музику не лише у теплому офісі в улюблених навушниках. На цьому каналі каналі найшвидше з’являються анонси про концерти в Україні. Тому, якщо ви хочете відчувати справжню атмосферу улюблених артистів, яку вони закладають у свою музику – варто підписуватись і планувати відвідати якнайбільше концертів.

Русский шаффл

Канал російського музичного журналіста Олега Кармуніна. Але, на щастя, це не черговий оглядач нових пісень Філіпа Кіркорова чи Стаса Міхайлова. Олег ділиться цікавими фактами та інсайдами про артистів з 90-х та знаходить певні закономірності у спіралі розвитку музики.

Музыкальный гик

Цей канал веде головний редактор музичного ресурсу Liroom Олексій Бондаренко. Канал цікавий, як роздуми культуру людини, яка займається цим професійно кожну свою вільну секунду.

Цікаві концерти в Україні, фестивальна культура та що нового вийшло на тижні – «Музыкальный гик» у зручному форматі розповідає новини української музики.

VOICE

Канал ведуть двоє журналістів з двох найцікавіших масово-культурних видань РФ – The Flow та «Афиша». Парубки час від часу кидають туди свої тексти з музичних видань, а також діляться новинками зі світу музики. Адже у 2019-ому неможливо бути впевненим, що ти нічого не пропустиш від улюблених артистів. Подібні канали допомагають нам бути в курсі цікавих новин робіт.

Чушь в массы

Канал російської журналістки Крістіни Сарханянц, котра писала для таких видань, як «Нож», «Афиша», Wonderzine й інших. За контентом схожий на вищезгаданий VOICE – свої тексти з різних видань та цікаві спостереження про сучасний стан справ у музиці.

Тихое Место

Книжковий приклад хорошого телеграм-каналу – статті, рецензії, добірки і новини з музичного всесвіту. Також чудовою знахідкою стане рубрика «Що послухати на вихідних», яка врятує від цього одвічного питання.

PRNRP

Якщо ви хотіли б дізнатися, чому Моцарт полюбляв жарти про лайно чи життєвий шлях Шопена, то PRNRP вам не підійде. Цей канал буде цікавий лише любителям російського репу. Але якщо вам подобається подібна музика, то буде цікаво почитати розбір стану справ у цьому музичному сегменті і обговорити ці ідеї з (обов’язково!) прихильниками такої ж музики. Ні в якому разі не треба ображатися на фанатів Led Zeppelin чи OASIS, що вони не в захваті від нового інтерв’ю Єгора Кріда.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎