Спецпроєкти

7 дивних секс-іграшок: фентезі, диджитал, шипи


Цим матеріалом ми не ставимо за мету когось образити. Навпаки, bit.ua дуже любить секс-іграшки. Наша редакторка робила огляди розумного вібратора для пар Satisfyer Double Joy і легендарного Cuddly Bird.

Також читайте про топові секс-іграшки для чоловіків і як вибрати ідеальні вагінальні кульки.

Але будьмо об’єктивними: інколи нам подобаються дивні речі. Тому ця добірка не про добре чи погане, вона про дивне
Ну й побачене один раз не розбачити назад. Тому читайте на свій страх і ризик.

Надувний секс-віслючок

Він насправді дешевший за надувну жінку. Ми знайшли віслюків від 600 гривень, мабуть, є і ще дешевші. Допускаємо, що ціна — це одна з його конкурентних переваг.

До речі, вибір тваринок там широкий: курочки, кізочки, свинки, корівки.

Електронні пояси вірности

Вони як звичайні пояси вірности, але керуються зі смартфона. Плюс такої диджиталізації — можна закрити/відкрити пояс дистанційно. А мінус — ваш девайс можуть хакнути.

Так сталося з поясами компанії Qiui Cellmate. Деякі власники раптом дізналися, що їхні пісюни в заручниках. Шахраї вимагали гроші за розблокування девайсу. Вибиратися з пастки доводилося фізичними методами: за допомогою викрутки.

На bit.ua є чудова стаття про історію поясів вірності: від Стародавньої Греції до сьогодні. Дуже цікаво, почитайте.

Також є стаття про кібербезпеку. Звісно, ми там не писали про БДСМ-девайси, але вся потрібна інформація про небезпеки диджиталу там є.

Ну й чекаємо, коли розблокування поясів вірности додадуть у Дію.

Драконовий ділдо

Звісно, нас трохи дивує факт, що люди хочуть зайнятися сексом із летючими гігантськими ящірками (навіть це краще за віслюків). Але найбільше дивує величезне різноманіття кольорів, форм і розмірів. Кіно та серіали не створили стільки видів драконів, скільки видів їхніх членів просто зараз є в продажу.

Щоб ви розуміли, є окремі сайти тільки під драконові приладдя. Посилання не буде, не чекайте. Але в редакцію щось купимо)

Мастурбатор у формі руки, який рухаєш рукою

Коли наступного разу відчуєте, що ваше існування позбавлене сенсу — згадайте цю іграшку. За його допомогою ви зможете мастурбувати несправжньою рукою, поки мастурбуєте справжньою. Видається на те, ніби іграшку вибирала мама.

Вентилятор для клітора

Його не треба ховати — поставили на стіл, сказали всім, що то звичайний вентилятор, і ніхто не здогадається. Насправді це симулятор орального сексу з 10 силіконовими язичками. У нього є три режими: легке тремтіння, інтенсивна пульсація, швидке лизання.

Мастурбатори з різними ротами

Як ви вже здогадалися, роти в цих мастурбаторів незвичні. Ми бачили й зомбі, і Чужих, і різних тварин. Картинку вирішили додати таку, щоб не дуже лячно було. Це рот Ріка з мультсеріалу «Рік і Морті». До речі, справжнього такого мастурбатора ми не знайшли, тільки картинку. Ловіть ідею для стартапу. Даруємо.

Шипове колесо

Для цінителів чогось гостренького) Насправді нагадує більше масажер для ніг. У всіх же був такий дерев’яний?
Користуватися ним просто — тримаєте за ручку й водите по тілу. Не знаємо, наскільки це сексуально, але після робочого дня хочеться чимось таким поводити по плечах.

Ще трішки про секс

Якщо щось із нашого списку вас збудило і ви вже шукаєте відповідний магазин — раді допомогти. Ми проти того, щоб пригнічувати сексуальні бажання. Ми за свободу та якісний секс.

Як зрозуміти, що є нормальним сексуальним бажанням, а що є вже відхиленням? Читайте наш матеріал про парафілію.
Скільки можна дивитися порно на тиждень, щоб це не стало проблемою; чому порно корисніше для жінок і як воно може завадити стосункам — читайте наше велике дослідження про порно.

Ну й подивіться одним очечком 9 найпопулярніших предметів для мастурбації, окрім секс-іграшок.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐