Спецпроєкти

5 різних жанрів і настроїв: добірка фільмів, які варто подивитися


Спочатку треба пояснити: це не добірка найкращих стрічок усіх часів, а просто цікаві фільми, які варто подивитися з різних причин. 

Фільм, який варто подивитися з дітьми – «‎Місіс Даутфайр»

Мало які фільми можуть сподобатися як дітям, так і дорослим. 

«‎Місіс Даутфайр» говорить із дітьми мовою комедії – Робін Вільямс грає чоловіка, який переодягається в жінку й намагається не попастися. Він постійно попадає в комічні ситуації й багато жартує. 

З дорослими фільм говорить іншою мовою. Персонаж Вільямса втратив роботу, дружина подала на розлучення й забрала дітей. Він не має дому, тому переодягається в жінку та наймається на роботу у свою колишню сім’ю. Адже тільки так він може бути поряд.

Цей фільм досить смішний, водночас він розповідає про проблеми дорослішання. Діти мають подорослішати через проблеми в сім’ї, а чоловік – взяти на себе відповідальність і не втратити рідних. 

Загалом із Робіном Вільямсом є багато фільмів, які варто подивитися сім’єю: «Спілка мертвих поетів», «Аладдін» (озвучка), «Розумник Вілл Гантінґ», «Двохсотлітня людина», «Цілитель Адамс» тощо.

До речі, якщо у вас підліток, то ось 10 фільмів про підліткові проблеми.

Фільм жахів, який варто подивитися  – «‎Маяк»


«‎Маяк» – це чорно-білий фільм жахів, який відчувається наче театральна постановка. Є лише троє героїв: Роберт Паттінсон, Віллем Дефо та безумство. 

Тут не буде скрімерів чи героя, який розкидає монстрів направо й наліво. Буде багато діалогів і постійне нерозуміння – всі показилися, або ж реально в цьому світі існує щось потойбічне. 

Найстрашніше, що є в цьому фільмі – це Вільем Дефо. Цей чолов’яга вміє лякати. Його акторська гра десь на рівні Ентоні Гопкінса в «‎Мовчанні ягнят» чи Джека Ніколсона в «Сяйві» – цілком незабутня. 

Ну й маленький спойлерок: усім поціновувачам Лавкрафта до перегляду обов’язковий. 

Фантастика, яку варто подивитися  – «‎Вона»

Цей фільм взагалі-то взяв «Оскара» і «Золотого глобуса», але є відчуття, що про нього забули, а дарма. 

У центрі сюжету – Хоакін Фенікс, який тепер міцно асоціюється з Джокером. Його герой закохався в голосову помічницю у своєму смартфоні. 

Якщо ви думаєте, що змусити глядача повірити в такий роман важко, то ви маєте рацію. Втім, сценарій й акторська гра роблять щось неймовірне. Голос зі смартфона наче отримує зовнішність, характер і душу. 

У цей голос важко не закохатися й важко не зрозуміти головного героя. Це й фантастика, і романтична комедія, і сильна акторська робота, й один із найкращих сценаріїв в історії. 

Який фільм варто подивитися з хлопцем або дівчиною

У нас є вже добірка 13 фільмів для романтичного вечора, але цього разу вирішили підійти до порад стрічок з іншого боку. 

Фільм «Загублена» – сімейна історія від режисера Девіда Фінчера, який зняв «Сім», «Зодіак», «Кімнату страху» і «Бійцівський клуб». 

Уже зрозуміло, що сімейні стосунки в цьому фільмі будуть цікавими. Ми з дружиною дивилися й спочатку разом ненавиділи одного персонажа, потім іншого, а потім просто дивувалися з розвитку сюжету. А після кіно довго розмовляли про стосунки. 

Ніщо так не зближує пару, як спільна ненависть до когось. Ну а ще «Загублена» – один із найкращих трилерів в історії. Не пожалкуєте. 

Фільм, який треба подивитися кожному. Неймовірна й правдива історія – «У пошуках Цукрової Людини»

Документалка, про сюжет якої зараз трохи розповімо. Не хвилюйтеся: спойлери в цьому разі не страшні.

Музикант Сіксто Родрігес випускає альбом, який продають кількома десятками. Так, саме десятками, а не тисячами. 

Кар’єра Сіксто закінчилася, так і не розпочавшись. Утім, якось один його диск потрапляє в Південно-Африканську Республіку та стає там хітом. 

Пісні крутять на піратських радіостанціях, продають на переписаних піратських дисках. Родрігес стає одним із головних музикантів країни. 

Але Сіксто живе в Америці, працює на найманій роботі й не знає, що його музику хтось слухає. А південноафриканські фани не можуть йому написати, бо нема куди, ніхто в Америці не знає жодного музиканта Сіксто Родрігеса. 

Окрім цього, у ПАР тоді діяв режим Апартеїду, який тримав у країні жорстку цензуру та фільтрував всю інформацію, яку африканцям можна було знати. 

Чим все закінчилося? Подивіться. 

Інші цікаві матеріали:

Що почитати цієї осені: 15 небанальних книг 

Від да Вінчі до Гічкока: добірка нових біографій відомих людей 

8 божевільних документальних серіалів від Netflix

Зазирни в темряву: 5 найкращих серіалів про маніяків

Добірка 10 найкращих комп’ютерних ігор для тих, хто грає рідко

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь